Вантаж 200 з України в Росію

Компанія Funeral Transport пропонує для своїх клієнтів якісні ритуальні перевезення вантажу 200 між Україною та Росією виконані за усіма законодавчими та міжнародними вимогами. Вантаж 200 називається таким чином через вагу (200 кілограм) цинкового гробу, в якому перевозяться тіла небіжчиків.

Наша компанія забезпечує повний пакет послуг, який може знадобитися клієнту при репатріації померлого на Батьківщину. Ми працюємо як з автомобільним транспортом, так і з залізничним або авіатранспортом. Замовити перевезення труни з тілом з Росію в Україну або навпаки ви можете прямо на нашому сайті або за вказаними номерами телефонів.

Послуги від компанії Funeral Transport

Наше агентство ритуальних перевезень пропонує своїм клієнтам повноцінний пакет послуг, який дозволить підібрати вам саме той варіант транспортування, яке буде максимально зручним і вигідним саме для вас. Співробітники нашої компанії супроводжують клієнта на всіх етапах виконання замовлення. Список наших послуг включає:

 • оформлення супроводжуючих документів, включно з дозволами з посольства, а також з паперами, які необхідні для митного контролю;
 • оцинкування гробу;
 • підбір спеціального транспорту або авіарейсу, який передбачає транспортування вантажу 200;
 • доставка вантажу 200 до моргу або місця поховання;
 • розпайка цинкового контейнеру.

З нашою допомогою перевезення тіла померлого з Росії в Україну або навпаки не складе особливих проблем. Наші співробітники володіють всім необхідним досвідом для того, щоб перевезти тіло небіжчика якісно, за усіма правилами та в максимально короткий термін.

Необхідна документація для перевезення вантажу 200

Вантаж 200 з України в Росію не можна перевезти просто так. Необхідно подбати про наявність спеціальних документів, які свідчитимуть, що транспортування виконується згідно з міжнародними правилами на внутрішнім законодавством країн.

Для доставки вантажу 200 необхідно отримати такі документи:

 • свідоцтво про смерть;
 • довідка про бальзамування;
 • довідка із санітарно-епідеміологічної служби;
 • довідка, що свідчить про запайку цинкового контейнеру;
 • дозвіл з країни, яка приймає вантаж;
 • папери, які дозволяють супроводження та транспортування тіла небіжчика;
 • якщо небіжчик став жертвою кримінального злочину, потрібна довідка з прокуратури.

При транспортуванні вантажу 200 на незначні відстані найчастіше використовується автомобільний транспорт. В таких випадках може навіть ігноруватися необхідність в бальзамуванні тіла. Але найбільш популярним та комфортним транспортом для репатріації небіжчиків є авіасполучення.

З компанією Funeral Transport доставка труни з тілом з України до Росії або навпаки ще не проводилась настільки просто. Наші спеціалісти можуть взяти на себе всі організаційні моменти при транспортуванні, щоб ви могли гідно пережити період трауру за близькою людиною.

Що б привезти померлого з Росії так само як і відправити вантаж 200 з України в РФ ми надаємо весь пакет документів і цинкову труну, необхідні для проходження митниці.

   

Ми працюємо по всій території Російської федерації спільно з нашими партнерами.

Перевезти труну з тілом з Мурманська або Санкт Петербурга допоможе наш представник по Північно-західному регіону Росії. +7 911 306 86 18.

По центральному регіону Росії, оформити документи для митниці, зацінковать і відправити тіло померлого в Україну, допоможе наш Московський партнер www.funeraltrans.com 

Перевезенням вантаж 200 з південно-східної частини Росії в Україну займається наш партнер www.ritual-transfer.ru з Саратова.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post