пострадянські країни

Основні напрямки транспортування вантаж 200 з України літаком, це такі пострадянські країни як Грузія, Азербайджан, Вірменія. Так само користуються попитом напрямки на країни середньої Азії – Узбекистан, Таджикистан і Казахстан.

Вартість авіатранспортування цинкової труни з тілом померлого розраховується індивідуально і залежить від різних факторів. Таких як вартість цинку і наявність прямих рейсів. Оплата здійснюється за загальну вагу і починається від 5 $ за 1 кг

Транспортування вантаж 200 до Грузії з України здійснюється в Тбілісі. Вартість авіаперевезення цинку з тілом залежить від ваги та вартості цинкової труни. В середньому транспортування вантаж 200 в Тбілісі коштує від 7 $ за 1 кг. загальної ваги і залежить від авіакомпанії.

Транспортування померлих літаком до Вірменії в аеропорт Єревана. Вартість залежить від наявності прямих рейсів в момент транспортування вантаж 200.

У Азербайджані вантаж 200 з України приймає аеропорт Баку. Вартість транспортування цинкової труни з тілом померлого становить від 7 $ за 1 кг ваги і так само залежить від наявності прямих рейсів на момент відправлення.

  

Аеропорт Ташкента єдиний хто приймає вантаж 200 з України в Узбекистан. Ціна перельоту цинкової труни з померлим розраховується на момент відправлення. Є так само можливість транспортування померлого з України в Узбекистан транзитом через Москву. У цьому випадку ціна може бути менше, але збільшується час транспортування покійного. З Москви до Узбекистану вантаж 200 приймає аеропорти Ташкента і Самарканда.

У Казахстані вантаж 200 з Україні приймають аеропорти Нур Султана і Алмати.

Транспортування вантаж 200 в Таджикистан проводиться в аеропорт Ташкента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post